072-372-6571

טופס יצירת קשר

  072-372-6571

  הרשמה לבחינה הפסיכומטרית

  הרשמה לבחינה הפסיכומטרית עצמה צריכה להתבצע על ידי הנבחן עצמו ישירות מול המרכז הארצי לבחינות והערכה (מאל"ו).

  ישנן שתי דרכים אפשריות להירשם לבחינה:

  הרשמה דרך האינטרנט (מומלץ)

  הדרך הפשוטה ביותר להירשם לבחינה היא דרך האתר של מאל"ו, יש להיכנס לאזור של ' הבחינה הפסיכומטרית ' ואז ל ' הרשמה ', או פשוט להיכנס לקישור הבא

  בתחילה מפורטים נהלי הבחינה באריכות, ולאחר מכן תתבקשו למלא את הפרטים האישיים שלכם: שם, ת.ז., תאריך לידה, כתובת, טלפון ומייל (שימו לב, חשוב למלא מייל נכון ופעיל כי לשם תקבלו עדכונים, שיבוץ, כמו גם את הציון בבוא הזמן) 

  לאחר מכן תתבקשו לסמן את העדפות השיבוץ שלכם: השפה המבוקשת, השפה בה תרצו לכתוב את החיבור (לרוב זה מסומן אוטומטית כשפה אותה בחרתם לבחינה), אזור הבחינה המועדף (שימו לב כי לא ניתן לבחור מיקום ספציפי אלא אזור, לדוגמא אם תבחרו אזור מרכז סביר שתשובצו באוניברסיטת תל אביב או אוניברסיטת בר אילן, ואם תבחרו באזור ירושלים תשובצו באוניברסיטה העברית וכו') כמו גם את מועד הבחינה הרצוי (חשוב מאוד לשים לב שאתם בוחרים את התאריך הנכון, בו אתם מתכוונים לגשת לבחינה, לא התאריך בו אתם מתחילים ללמוד).

  בשלב הבא תצטרכו לסמן לאיזה מוסדות לימודים תרצו שהציון יישלח (האוניברסיטאות והטכניון מסומנים אוטומטית, אם תרצו, ניתן להסיר את הסימון שלהם, אך מומלץ לסמן את כל המוסדות, מה שעשוי לחסוך לכם שליחה עתידית, זה לא יכול לפגוע בכם). 

  ולבסוף באזור ה "פרטים האחרים" יבקשו מכם למלא מספר נתונים המיועדים לצרכי מחקר וסטטיסטיקה. אתם לא מחוייבים למלא את כל הפרטים האחרים, או בכלל, החלק הזה וולונטרי לחלוטין. 

  לאחר מילוי כל פרטי ההרשמה, תעברו לאזור התשלום, אותו תבצעו באתר באמצעות כרטיס אשראי. 

  בתום תהליך ההרשמה ישלח למייל שלכם אישור הרשמה, וכחודש לפני הבחינה תקבלו למייל זימון לבחינה עם כל הפרטים הנחוצים : תאריך הבחינה שלכם,המיקום המדוייק, השעה, וכו'. לאחר קבלת הזימון ובמידה ואתם לא מרוצים מהשיבוץ מסיבה כלשהיא, יהיה ניתן, לפרק זמן קצר, לשנות אותו באתר מאל"ו.  

  הרשמה באמצעות ערכת הרשמה / הדואר (פחות מומלץ)

  במידה ואתם לא מעוניינים להירשם דרך האתר, ניתן לרכוש "ערכת הרשמה לבחינה הפסיכומטרית"  בחנויות "סטימצקי" או "צומת ספרים" או להתקשר למרכז הזימונים של מאל"ו ולבקש טופס הרשמה. את טפסי ההרשמה יש למלא, ולשלם במזומן עבור הבחינה באחד מסניפי הדואר. את האישור על התשלום ואת טופס ההרשמה יש לשלוח למרכז הארצי בדואר רשום. 

  שימו לב שאתם צריכים לוודא שטופס ההרשמה שלכם יגיע למאל"ו עד לתאריך סיום ההרשמה.

  • במידה ואתם צריכים / חושבים שמגיעות לכם התאמות / הקלות בבחינה יש להגיש את הבקשה לאחר שנרשמתם לבחינה ולפני תאריך סיום ההרשמה למועד הרצוי. לקריאה נוספת על בחינה בתנאים מותאמים לחצו כאן.

  באופן כללי, אנו ממליצים להירשם במועד כמה שיותר מוקדם ולא לחכות לרגע האחרון, מכיוון שמאל"ו לא מקבלת הרשמה שנקלטה אחרי הזמן (מכל סיבה שהיא).

  הרשמה מאוחרת

  אם פיספסתם את ההרשמה למועד אותו תרצו לעשות, תוכלו להירשם בהרשמה מאוחרת (שנפתחת לרוב מספר ימים לאחר סיום ההרשמה הרגילה) כל עוד נותרו שמונה ימי עבודה לפני יום הבחינה. 

  הרשמה מאוחרת כרוכה בעלות גבוהה של 150% מדמי הבחינה בהרשמה רגילה. 

  מה גם שחשוב לשים לב כי במקרה של הרשמה מאוחרת, לא מתאפשרת בחירה של אזור הבחינה הרצוי, ומאל"ו תשבץ אתכם במיקום שנשאר פנוי למועד זה (כן, יכולים לשלוח אתכם לחיפה, למרות שאתם גרים לדוגמא בתל אביב).

  כמו כן, אין הרשמה מאוחרת לבחינות בתנאים מותאמים, כלומר, גם במידה ואתם חושבים שמגיעות לכם התאמות, לא תקבלו אותן במועד אליו נרשמתם בהרשמה מאוחרת.

  הרשמה ביום הבחינה

  במקרים חריגים, ואם לא נרשמתם לא בהרשמה רגילה ולא בהרשמה מאוחרת, המרכז הארצי מאפשר הרשמה ביום המבחן עצמו. לשם הרישום יש להתקשר למוקד של מאל"ו במהלך ששת ימי העבודה לפני המבחן, כדי לוודא שנשארו מקומות וזה בכלל אפשרי. כמו כן, הרשמה כזאת כרוכה בעלות גבוהה מאוד של 250% מדמי הבחינה בהרשמה רגילה. כמו כן, הבחינה תיערך במקום אחד בארץ, מספר המקומות מוגבל, מי שמגיע קודם, נכנס, יש להגיע שעתיים לפני מועד הבחינה ולשלם את התשלום במזומן במקום. 

  בקיצור, מאוד מאוד לא מומלץ, רק באמת במקרים סופר חריגים.

  שינוי מועד

  אם כבר נרשמתם לבחינה אך אתם מעוניינים לשנות מועד, יש להתקשר למרכז הארצי. 

  עד למועד סיום ההרשמה לבחינה, ניתן לדחות ללא עלות נוספת. לאחר מועד סיום ההרשמה, יגבו מכם 15% ממחיר הבחינה.

  אם אתם לא מגיעים לבחינה מסיבה כלשהי, אתם תיחשבו כאילו דחיתם מועד, ישלחו אליכם מכתב בו תתבקשו לבחור מועד עתידי בו תרצו להיבחן, כמו גם שובר תשלום על סך 15% ממחיר הבחינה.

  ביטול הרשמה לבחינה

  אם נרשמתם לבחינה, אך החלטתם לבסוף לבטל, תוכלו לעשות זאת באזור האישי באתר מאל"ו.

  אם תבטלו לפני יום סיום ההרשמה למועד שנרשמתם אליו, ייגבו מכם 15% ממחיר הבחינה, ואם תבטלו אחרי סיום ההרשמה, ייגבו מכם 30% ממחיר הבחינה.

  לכל שאלה נוספת בנוגע להרשמה, נשמח לעזור. 

  ואולי הכי טוב, ניתן פשוט לפנות ישירות למרכז הזימונים של המרכז הארצי בטלפון 02-6759555 (שלוחה 1)

  סגירה
  פתחו צ'אט
  צרו קשר
  רוצים לשמוע פרטים נוספים?
  דילוג לתוכן