072-372-6571

טופס יצירת קשר

  072-372-6571

  קורס הפסיכומטרי שלנו

  קורס הפסיכומטרי של סטודנט נבנה על ידי הצוות הפדגוגי שלנו, המורכב מהמורים המובילים בתחום ההכנה למבחן הפסיכומטרי.
  עם ניסיון מצטבר של מאות כיתות ואלפי תלמידים ולאחר אינספור שעות של מחשבה ושל ניקוז הידע ההוראתי שנצבר במהלך השנים, בנה הצוות הפדגוגי של סטודנט קורס פסיכומטרי מושלם, איכותי ביותר ומותאם באופן המיטבי לצרכיו הלימודיים של התלמיד.

  המכינה

  סטודנט מודעת לכך שכל התלמידים חייבים רענון בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית ועל כן, עוד לפני תחילת קורס פסיכומטרי בסטודנט, אנחנו עורכים מכינה לימודית בתחומים אלו (כמובן, בהתאם לחזון המנחה אותו – הרישום למכינה לא כרוך בתשלום נוסף). במפגשים אלו, מלמד המורה את כללי הבסיס בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית, וזאת תוך כדי תרגול ופתרון מספר רב של תרגילי פסיכומטרי. חשיבותה של המכינה הלימודית להצלחת כל תלמיד במבחן פסיכומטרי היא עצומה, וזאת מכיוון שתחומים אלו מהווים את הבסיס לפתרון החלק הכמותי במבחן פסיכומטרי. אבל, המכינה היא רק השלב הראשוני בהכנה המקיפה וביצירת המעטפת הלימודית המושלמת לקראת ההצלחה במבחן פסיכומטרי.

  המפגשים הלימודיים

  הקורס בנוי ממפגשים לימודיים הכוללים בין שניים לשלושה נושאים פסיכומטריים, כאשר כבר במהלך המפגשים הלימודיים התלמידים מתרגלים את חומר הלימוד, תוך כדי השגחה צמודה ואישית של המורה על הבנת החומר ויישומו. כל תלמיד בקורס פסיכומטרי של סטודנט ניגש לפתור את שיעורי הבית רק לאחר הסברים מפורטים ותרגול ראשוני בכיתה.

  במהלך המפגשים תבוצענה 'הפסקות לימודיות' בהן יתורגלו בכיתה נושאים שנלמדו במפגשים קודמים, במטרה לשמור על כשירות וחדות ולהתעמק בכל אחד מהנושאים הפסיכומטריים עד להשגת שליטה מושלמת בחומר.

  מפגשי המיקוד

  לאורך קורס פסיכומטרי בסטודנט, בין המפגשים הלימודיים, שזורים מפגשי מיקוד. במפגשים אלה, מתרגלים התלמידים מקבצים של שאלות פסיכומטריות, תוך הקפדה על זמני פתרון המותאמים למבחן פסיכומטרי. כל השאלות נפתרות לאחר מכן על-ידי המורה אשר מסביר, מתמקד ומתעכב על כל שאלה, ככל שנדרש, עד להבנה המלאה של הנושא ודרך הפתרון המתאימה. אנחנו לא מוותרים על אף תלמיד באף נושא. מעדיפים ללמוד מהבית? קורס NLP אונליין הוא הדרך הנוחה ביותר עבורכם לרכוש ידע בתחום מבוקש זה, היישר מהבית. 

  הכנה לכתיבת החיבור

  ההכנה לכתיבת החיבור מתחילה ברגע ההרשמה לקורס, אז כל תלמיד מקבל הביתה בדואר מילון וקוד משתמש לתכנת לימוד המילים באינטרנט. בחיבור בודקים בין היתר גם את אוצר המילים של הנבחן ועל כן חשוב לשנן מילים. מיד לאחר חלק המכינה בקורס אנו מתחילים לעסוק בחיבור, ללמוד מה אנו נדרשים לעשות ולהתאמן על כתיבת חיבורים. לאורך קורס פסיכומטרי בסטודנט, המורה בודק לכל תלמיד שבעה חיבורים (בקורס הפרטי*) אותם התלמיד מקבל חזרה עם הערות מפורטות לשיפור ולשימור. בנוסף לכך התלמיד מתרגל עוד חמישה עשר חיבורים באופן עצמאי! כיוון שהתלמיד לא יודע באיזה נושא יהיה החיבור בבחינה הפסיכומטרית, דאגנו שכל אחד מהחיבורים שאנו מתרגלים בקורס יבוא מעולם מושגים וערכים שונה מהאחרים כך שלא יתכן שהתלמיד יופתע בבחינה הפסיכומטרית.

  שיעורי העזר

  בנוסף לחזרות ולתרגולים הרבים במסגרת המפגשים הלימודיים ובמסגרת מפגשי המיקוד בכיתה, כל מפגש לימודי בסטודנט מתחיל בשיעור עזר בו מסביר המורה שאלות משיעורי הבית ונותן מענה לכל צורך שעולה מצד התלמידים – הכל בכדי ליצור את המעטפת הפדגוגית המושלמת.

  הסימולציות

  הסימולציות הן מבחנים המדמים מבחן פסיכומטרי. מכיוון שהמטרה שלנו היא להכין את תלמידינו בצורה המיטבית למבחן פסיכומטרי, אנו נותנים להם לעשות את כמות הסימולציות הגדולה ביותר בארץ, והסימולציות נערכות לאורך כל קורס הפסיכומטרי ולא רק בשבועיים או בשלושת השבועות האחרונים. כך, תלמידי סטודנט מתנסים במבחן פסיכומטרי, מכירים אותו ומתרגלים אליו, ומגיעים למבחן מוכנים באופן הטוב ביותר. אנו מחויבים להביא את תלמידינו להכרה מושלמת עם רזי הבחינה, טוב יותר והרבה יותר מוקדם. החלטנו להעלות את רמת ההכנה למבחן פסיכומטרי לרמה אקדמית.

  התרגול

  במסגרת קורס הפסיכומטרי בסטודנט התלמידים יתרגלו את חומר הלימוד באמצעות אלפי שאלות בערכת הפסיכומטרי הגדולה והמקיפה בארץ. ובנוסף תעמוד לרשותו מערכת התרגול והלמידה האינטרנטית שלנו עם אינסוף שאלות נוספות בכל הנושאים, בנוסף לשאלות המצויות בספרי הלימוד. כל התלמידים לא רק מבינים את החומר אלא גם מגיעים הכי מתורגלים ומוכנים לבחינה. 

  יחס אישי ומפגשים אישיים עם המורה

  כחלק מהתפישה של סטודנט כי התלמיד צריך להיות במרכז, סטודנט ומוריה מתחייבים להעניק יחס אישי אמיתי לכל תלמיד ולהכיר את יכולותיו הלימודיות ואת צרכיו האישיים. לכן, בקורס פסיכומטרי בסטודנט מקיים כל תלמיד לפחות שלושה מפגשים אישיים עם המורה. כל זאת כחלק מתפישתנו כי הוראה פדגוגית אמיתית והצלחה לימודית לא ייתכנו ללא יחס אישי והתמקדות ביכולותיו של כל תלמיד.

  בקורס פסיכומטרי של סטודנט המורה מכיר את כל אחד מתלמידיו באופן אישי, יודע את הנושאים בהם כל תלמיד חזק ומאתגר אותו בהם, ויודע את הנושאים בהם התלמיד פחות חזק ומתגבר אותו בהם. אין שני תלמידים זהים. פשוט, אישי ואמיתי.

  קורס דיגיטלי במקביל לשיעורים בכיתה

  קורס דיגיטלי מושלם, אחד לאחד כמו השיעור בכיתה. תלמיד רוצה לראות שוב את השיעור ? יש נקודה שהוא רוצה לחזק או לחזור עליה ? בסטודנט יש לתלמידים את האפשרות לעשות את זה בקלות ובנוחות מהמחשב בבית, כל הקורס אצלהם ביד, וזהו כלי עוצמתי נוסף שעוזר לתלמידים שלנו לדעת את החומר בצורה הטובה ביותר, לחזור על השיעורים, להשלים שיעורים במידה והם מפסידים שיעור, מכל סיבה שהיא, ועוזר להם להיות מוכנים באופן השלם ביותר למבחן, ולמקסם את הציון שלהם.

  המרתון

  לקראת סוף קורס הפסיכומטרי בסטודנט, התלמידים זוכים למרתון מקיף ואיכותי הכולל תרגול של אלפי שאלות. במסגרת המרתון מתקיימים מפגשים מקיפים בהם מבוצעת חזרה על כל החומר הלימודי שנלמד במהלך הקורס, תוך תרגול מקבצי-שאלות בזמנים המותאמים למבחן פסיכומטרי בספר ייעודי לתקופה זו. כמו כן, התלמידים יעברו סדנה לניהול וייעול זמנים, שתעזור לתלמידים להבין כיצד נכון לנהל את הזמן במבחן, איך נכון להתנהל בכל פרק ובמבחן בכלל, מה לעשות, כמו גם מה לא ועל מה כדאי לוותר.

  בנוסף, בין מפגשי המרתון נערכות סימולציות מלאות המורכבות משמונה פרקי בחינה המדמות את הבחינה האמיתית ומכינות את תלמידינו בצורה המיטבית למבחן פסיכומטרי. על כל אלה, מתווסף יחס אישי צמוד ומלא מצידו של המורה, הן מבחינת תחקור הסימולציות, הן מבחינת הכוונה אישית לקראת הבחינה והן מבחינת בניית תוכנית לימוד אישית המתמקדת ביכולותיו האישיות של כל תלמיד.

  סגירה
  פתחו צ'אט
  צרו קשר
  רוצים לשמוע פרטים נוספים?
  דילוג לתוכן